AYMADA İLE ONLİNE SATIŞ TAKİP PROGRAMI

 01.03.2018,  Aymada
Satış Yönetimi
İşletmelerin satış faaliyetlerini planlamak ve denetlemek amacıyla yaptığı işlemler satış yönetimi olarak tanımlanır. Satış yönetimi, doğru yapıldığı takdirde birçok avantaj sağlar. Alış ve satış esnasında oluşabilecek karmaşıklıklar en aza indirgenir. Anlık olarak yapılan, alış - satış işlemlerinizi takip edebilir, gün sonu yapılan satışların raporlarını inceleyebilir, hangi üründen ne kadar satış yapıldığını kolaylıkla görebilirsiniz.
Aymada ile Satış Yönetimi
Aymada’ nın online satış takip modülü sayesinde internete bağlı her türlü mobil cihaz üzerinden satış işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir, ciro ve karlılık raporlarına online olarak ulaşabilir, kategori bazlı ürünlerin satışlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Alış ve satış menümüzden kolaylıkla satış kaydınızı oluşturabilirsiniz ve yaptığınız satışların listesini görebilirsiniz. Satışlarınızın iade işlemlerini de bu menüden gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz toplu satış faturası oluşturabilir, yazdırabilir ve bunları excele dönüştürebilirsiniz.Raporlar sekmesinden karlılık raporunu, masraf raporunu, alış-satış raporunu görebilir, şubenizin ya da personelinizin ne kadar satış gerçekleştirdiğine dair bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Hızlı satış menüsünden tek bir tuş ile hızlı satış yapabilir, sıralayabilir ve dilerseniz ekle/çıkar yapabilirsiniz.
Toplu satış ile birden fazla ürünün satış işlemlerini gerçekleştirebilir, yeni ürün reçetesi ekleyebilirsiniz.
Pratik satışta ise ürünü seçip satış işlemini gerçekleştirebilir, faturasını kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Aymada’ nın satış takip modülünü daha yakından, detaylı bir şekilde incelemek isterseniz demo talebinde bulunabilir, 5 gün boyunca ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.