Tüm carilerinizi sisteme girebilir, borç ve alacak durumlarınızı kontrol edebilirsiniz. 1-2 saniye içinde tüm hesaplamaları yapabilirsiniz.
Tüm alış ve satış işlemlerinizi barkod ile yapabilirsiniz. Alış ve satış fiyatlarını anında ekranınızda görebilirsiniz.
Toplu alış/satış menüsü ile aynı anda tek bir tıklama ile yüzlerce kalem ürünün alış/satışını yapabilirsiniz.
Tüm stoklarınızı yönetebilir, kritik seviyeye gelen ürün stokları için hatırlatma koyabilirsiniz.
Vadesi geçmiş ürünler için hatırlatma koyabilirsiniz. Satın almayı yapmış olduğunuz firma için iade işlemlerini başlatabilirsiniz.
Şubelerdeki depoları yönetebilir, bir bakışta şube stoğunu görebilir, hangi ürünün hangi şubede kaç adet bulunduğunu sorgulayabilirsiniz.
Ürün iade (Geri alım) işlemelerini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Faturalarınızı mevcut yazıcılarınızdan yazdırabilirsiniz, fatura ayarlarını dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Etiketsiz ürünler için etiket yazdırabilir ve ürünlerinizi etiketleyebilirsiniz.
Şubeler ya da depolar arası yapılacak ürün sevkiyatlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Dokunmatik ekranlar üzerinden programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.
GSM Sektörüne yönelik olarak hazırlanan ve temlik operasyonunu çok kolaylıkla yönetmenizi sağlayan “Temlik Menüsünü” kullanabilirsiniz.
Toplu SMS menüleri ile müşterilerinize Toplu SMS, Toplu MMS, Video Mesaj, Sesli IVR, hedefli SMS gönderebilirsiniz.
Hangi personelinizin hangi menüler üzerinde işlem yapması gerektiğine karar verebilirsiniz. Kullanıcı izinlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Menüleri istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Ana sayfada en çok kullandığınız menülerin listelenmesini sağlayabilirsiniz.
Yönetim menüsü ile size özel raporları görebilirsiniz.
Geçmişe yönelik işlem yapma/yapamama, Mağazanın sabit IP’ sini kullan/kullanma, Mobil cihazlar üzerinden kullan/kullanma gibi onlarca ayar ile sistemi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
Teknik servis menüsü ile tüm teknik servis organizasyonunu yürütebilirsiniz. Aynı zamanda otomatik SMS ayarları sayesinde, müşteriye cihazın durumu ile ilgili SMS’ leri otomatik olarak gönderebilirsiniz.
Kontratlı cihazların Kontrat sürelerinin bitiş tarihini ekranlarınız üzerinden takip edebilirsiniz. Cihazın kontratının bittiği gün, sistemin sizi uyarmasını ya da müşteriye otomatik olarak bir SMS göndermesini sağlayabilirsiniz.
Ürünlerin satışını yaparken farklı ödeme türleri seçeneğini kullanabilirsiniz. Örneğin nakit, kredi kartı, temlik seçenekleri ile satış yapabilir, taksit sayılarını ya da hangi banka kartı ile işlem yaptığınızı kaydedebilirsiniz.
Hızlı satış menüsünden tek bir tıklama ile satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda HIZLI SATIŞ menüsünde, hangi ürünlerin listelenmesi gerektiğini kendiniz belirleyebilirsiniz.
Tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi görebilir, KASA’ nızı takip edebilirsiniz.
Anlık karınızı ve cironuzu, iki tarih arası karınızı ve cironuzu, şubelerin karlılığını ve cirosunu takip edebilirsiniz.
Şubenize ya da personelinize hedef verebilir, anlık olarak gerçekleşme oranlarını izleyebilirsiniz. Hedeflerinizi adet, karlılık ya da ciro bazında sisteme girebilirsiniz.
Copyright © 2014